0

اخبار ورزشی / گردشگری

چرا سعید معروف محروم نشد؟ + برگزاری سه کارگاه آموزشی با همکاری وزارت محیط زیست ژاپن – فولاد زرند

فوریه 1, 2018 در 5:47 ب.ظ توسط

خبرگزاری میزان: با توجه به حاشیه‌هایی که سعید معروف در پایان بازی تیم‌های خاتم اردکان و پیکان ایجاد کرده بود کمتر کسی می توانست پیش‌بینی کند که این بازیکن تنها 20 میلیون تومان جریمه شود و هیچ محرومیت دیگری برای او در نظر گرفته نشود
همه این اتفاقات این نتیجه را در پی خواهد داشت که باید باز هم باید شاهد چنین اتفاقات ناخوشایندی از طرف بازیکنان ملی‌پوش بود. بازیکنانی که به نظر می‌رسد دارای حق مصونیت هستند و نیازی هم نمی‌بینند مقابل اقدامات خود پاسخگو باشند.

خبرگزاری میزان: با توجه به حاشیه‌هایی که سعید معروف در پایان بازی تیم‌های خاتم اردکان و پیکان ایجاد کرده بود کمتر کسی می توانست پیش‌بینی کند که این بازیکن تنها 20 میلیون تومان جریمه شود و هیچ محرومیت دیگری برای او در نظر گرفته نشود. زمانی که ضیایی به عنوان رئیس فدراسیون والیبلال انتخاب شد انتظار می‌رفت وی با بی‌اخلاقی‌هایی که برخی بازیکنان ملی‌پوش والیبال ایران انجام می‌دهند مماشات نکند اما نه تنها اینگونه نشد که به نظر می‌رسد این بازیکنان برای هر حرکت و حاشیه‌ای که از آنها سر می زند دچار محرومیت نخواهند شد.
قرار بود جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال برای بررسی اتفاقات بازی خاتم اردکان و پیکان روز دوشنبه هفته آینده برگزار شود اما در کمال تعجب این جلسه شب گذشته برگزار شد و جالب این که تیم پیکان امروز (پنجشنبه) باید به مصاف تیم شهرداری ارومیه برود و سعید معروف هم که ابتدا توسط سازمان لیگ تا اطلاع ثانوی محروم شده بود با توجه به حکم کمیته انضباطی می‌تواند در بازی امروز بازی کند.
حتی اگر کمیته انضباطی در روز دوشنبه هفته آینده برگزار می‌شد و این کمیته تنها همان 20 میلیون تومان جریمه را برای این بازیکن در نظر می‌گرفت باز هم کاپیتان تیم پیکان نمی‌توانست در بازی امروز به میدان برود.

——————-

سه کارگاه آموزشی با عنوان تغییر آب و هوا و کاهش انتشار، مدیریت پسماندهای صنعتی و مدیریت جیوه از 14 تا 17 بهمن ماه با همکاری وزارت محیط زیست ژاپن برگزار می شود

سه کارگاه آموزشی با عنوان تغییر آب و هوا و کاهش انتشار، مدیریت پسماندهای صنعتی و مدیریت جیوه از 14 تا 17 بهمن ماه با همکاری وزارت محیط زیست ژاپن برگزار می شود.

نحوه مدیریت جیوه در سطح ملی و بین المللی، مدیریت کاهش انتشار و رهاسازی و نحوه مدیریت کلرالکالی در صنایع پتروشیمی نیز در کارگاه نیم روزه مدیریت جیوه ارائه خواهد شد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

سیاست ها، استراتژی ها و تجارب میان مدت و بلند مدت ژاپن در زمینه کاهش انتشار و سیستم محاسبه کربن از جمله مباحثی است که در کارگاه آموزشی یک روزه تغییر آب و هوا ارائه می شود.

با توجه به اینکه آموزش های محیط زیستی یکی از مفاد مهم یادداشت همکاری محیط زیستی ایران و ژاپن است و نظر به مذاکرات و پیگیری های صورت گرفته در این حوزه، از تاریخ 14 تا 17 بهمن ماه سال جاری سه کارگاه آموزشی برگزار می شود و 60 نفر از کارشناسان مرتبط در این کارگاه ها، به میزبانی سازمان حفاظت محیط زیست آموزش خواهند دید.

همچنین در کارگاه دو روزه مدیریت پسماندهای صنعتی، مباحثی همچون سیاست گذاری، تعیین و تدوین استراتژی در زمینه مدیریت پسماندهای صنعتی، روش های مدیریتی از بعد فنی، مدیریت پسماندهای الکترونیکی و الکتریکی، مدیریت لجن ها و پساب های صنعتی، همچنین سیستم های مدیریت پایش مورد بحث قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها

پاسخ دهید