0

اخبار روز / فرهنگی

پدر سنگدل، دختر ۷ ماهه خود را غرق کرد + نیمار و واکاوی درگیری ۵ ماه پیش با کاوانی – فولاد زرند

آوریل 16, 2018 در 2:18 ق.ظ توسط

مهر نوشت: فرمانده انتظامی اسفراین از وقوع یک فقره غرق شدگی کودک هفت ماهه توسط پدر سنگ دل در این شهرستان خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین علت این جنایات هولناک را اعتیاد پدر این کودک به مواد مخدر بیان کرد و گفت: تحقیقات برای علت دقیق این حادثه هنوز ادامه دارد.

مهر نوشت: فرمانده انتظامی اسفراین از وقوع یک فقره غرق شدگی کودک هفت ماهه توسط پدر سنگ دل در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مهری ادامه داد: برابر اظهارات حاضران در محل، این کودک توسط پدر خود داخل استخر انداخته شده و عملیات برای دستگیری پدر این کودک آغاز شد.

این مقام انتظامی گفت: با تلاش ماموران پدر این کودک که در داخل منزل خود مخفی شده بود دستگیر و برای انجام تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی انتقال داده شد.

سرهنگ مهری از تمام شهروندان خواست تا آستانه تحمل خود را بالا ببرند و از اختلافات کوچک امتناع کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگوار نباشیم.

وی تصریح کرد: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد این قتل عمد بوده و جست و جو برای شناسایی قاتل آغاز شد.

وی بیان کرد: این فرد در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود اما در بازجویی های انجام شده عرصه را بر خود تنگ دید و به جرم خود اعتراف کرد.

مهری افزود: برابر اعلام ماموران حاضر در صحنه در این حادثه یک کودک ۷ ماهه در داخل استخر افتاده و متاسفانه جان خودش را از دست داده است.

سرهنگ جاوید مهری اظهار کرد: بامداد امروز در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره غرق شدگی در استخری در اسفراین ماموران انتظامی سریعا در محل حاضر شدند.

——————-

ورزش سه: شروع حضور نیمار در پی اس جی از لحاظ فنی عالی بود ولی همواره از تنش و مشکلات او با چند تن از بازیکنان در رختکن شایعاتی مطرح می شد
نیمار، در مصاحبه با گلوبو اسپورته و در مورد آن درگیری معروف گفت:« تنش بین ما در رسانه ها بزرگ نمایی شد. البته که درگیری و بحث بین ما وجود داشت ولی در این مورد همه ی واقعیت گفته نشد.

 5 ماه پیش بود که در جریان بازی با لیون، کاوانی و نیمار درون زمین بر سر زدن یک ضربه کاشته درگیری لفظی پیدا کردند. درگیری ای که بازتابی جهانی داشت و شایعات زیادی نیز در مورد آن منتشر شد.

حتی گفته می شد که ناصر الخلیفی به کاوانی یک میلیون یورو پیشنهاد داده تا قید زدن ضربات کاشته و پنالتی را بزند.

نیمار و واکاوی درگیری ۵ ماه پیش با کاوانی

ورزش سه: شروع حضور نیمار در پی اس جی از لحاظ فنی عالی بود ولی همواره از تنش و مشکلات او با چند تن از بازیکنان در رختکن شایعاتی مطرح می شد.

ما سه روز بعد نشستیم و بی واسطه صحبت کردیم و اختلاف بین خودمان را خیلی سریع از بین بردیم. در هر صورت سوژه خوبی برای رسانه ها بود و شایعات بی اساسی در مورد آن منتشر شد. من در آن مقطع سعی کردم فقط روی بازی های پیش رو تمرکز کنم؛ هر چند که برخی اخبار واقعا آزاردهنده بود.»

برچسب‌ها

پاسخ دهید