0

اخبار ورزشی / فرهنگی

نمایش آثار اندی وارهول و کیارستمی در گالری ایوان + مشتریان عربستانی عموری به صف شدند – فولاد زرند

آوریل 23, 2018 در 2:20 ق.ظ توسط

خبرگزاری مهر: گالری ایوان در جدیدترین نمایشگاه خود میزبان مجموعه‌ای از آثار هنری بیش از بیست هنرمند است. این نمایشگاه که «سیاه و سفید» نام دارد روز جمعه ۳۱ فروردین ماه افتتاح می‌شود
نمایشگاه «سیاه و سفید» شامل آثاری از مجموعه شخصی فریدون آو است که در مدیاهای گوناگون مانند نقاشی، مجسمه و عکس خلق شده‌اند و وجه اشتراک این آثار سیاه و سفید بودن همه آنها است.

در این مجموعه آثاری از اندی وارهول، عباس کیارستمی، صادق تیرافکن، فریدون آو، علی رضا، سهند حسامیان، علی شایسته، امیر کسری گلرنگ، نیکزاد نجومی، بیتا فیاضی، فرهاد مشیری، وحید حکیم، امید حلاج، امیر محمدزاده، پانته‌آ رحمانی، کامبیز صبری، کوروش شیشه گران، سپهر مصری، مهسا تهرانی، سارا عباسیان، مهسا کریمی‌زاده، ذبیح الله محمدی، نرگس هاشمی، میترا فراهانی، رعنا فرنود و … به نمایش درمی‌آید.

نمایش آثار اندی وارهول و کیارستمی در گالری ایوان

نمایشگاه «سیاه و سفید» که با همکاری گالری دستان برگزار می‌شود ۳۱ فروردین تا ۱۴ اردیبهشت در گالری ایوان به آدرس الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره ۱ برقرار است. علاقه‌مندان می‌توانند هر روز به جز شنبه‌ها از ساعت ١۶ تا ۲۰ از این آثار دیدن کنند.

خبرگزاری مهر: گالری ایوان در جدیدترین نمایشگاه خود میزبان مجموعه‌ای از آثار هنری بیش از بیست هنرمند است. این نمایشگاه که «سیاه و سفید» نام دارد روز جمعه ۳۱ فروردین ماه افتتاح می‌شود.

——————-

ورزش سه: عمر عبدالرحمان ستاره اماراتی تیم العین با پیشنهاداتی از لیگ عربستان روبرو شده است. او هنوز قراردادش را با العین امضا نکرده و همین موضوع گمانه زنی هایی را در اذهان عمومی ایجاد کرده است

از الاتحاد، الهلال و الاهلی به عنوان مشتریان پروپاقرص این بازیکن نام برده می شود اما باتوجه به شرایط موجود بعید است که عمر از امارات دور شود.

ورزش سه: عمر عبدالرحمان ستاره اماراتی تیم العین با پیشنهاداتی از لیگ عربستان روبرو شده است. او هنوز قراردادش را با العین امضا نکرده و همین موضوع گمانه زنی هایی را در اذهان عمومی ایجاد کرده است. همچنین رسانه های مختلف از جمله خلیج فوتبالی خبر داده اند که باشگاه های بزرگ عربستان در اندیشه خرید او هستند و پیشنهاداتی هم داده اند.

او متولد یمن است و در عربستان پرورش یافته اما در آن کشور فرصت نمایش توانایی هایش را پیدا نکرد و به امارات آمد. در امارات به او پاسپورت اماراتی دادند تا برای العین و تیم ملی امارات بازی کند.

مشتریان عربستانی عموری به صف شدند

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید