0

اخبار روز / گردشگری

نمایشگاه خودروهای تاریخی در سعدآباد برگزار می شود + ورود ارتش سوریه به یک شهر مهم در غوطه شرقی – فولاد زرند

مارس 28, 2018 در 1:59 ب.ظ توسط

کانون جهان گردی و اتومبیل رانی ایران، مجموعه ای از خودروهای تاریخی (کلاسیک) را از ۲ فروردین ۱۳۹۷ در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به نمایش می گذارد
یارمحمدی بیان کرد: جانبازان، ایثارگران، دانش آموزان و دانشجویان می توانند با بهره مندی از تخفیف ۵۰ درصدی از این نمایشگاه بازدید کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

نمایشگاه خودروهای تاریخی کانون ۲ فروردین همزمان با نوروز ۹۷ در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد گشایش می یابد و تا ۲۸ اردیبهشت، همه روزه از ساعت ۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰ برپا خواهد بود.

سلمان یارمحمدی، مدیر اتومبیلرانی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه در راستای شناسایی و صیانت از خودروهای کلاسیک به عنوان بخشی از میراث فرهنگی و ارزشمند کشورمان و با هدف حمایت از مالکان خصوصی این نوع خودروها و کمک به تحقق اهداف دبیرخانه شناسایی و صیانت از وسایل نقلیه تاریخی، برپا خواهد شد.

کانون جهان گردی و اتومبیل رانی ایران، مجموعه ای از خودروهای تاریخی (کلاسیک) را از ۲ فروردین ۱۳۹۷ در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به نمایش می گذارد.

در این نمایشگاه بیش از ۶۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت تاریخی با قدمت بیش از ۴۵ سال که متعلق به مالکان خصوصی هستند در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

——————-

خبرگزاری ایلنا: نیروهای دولت سوریه در ادامه پیشروی‌ها در غوطه شرقی، وارد شهر «حموریه» که در اشغال شورشیان بود، شد
عملیات نیروهای دولتی سوریه باعث شده است تا منطقه تحت محاصره غوطه شرقی به سه بخش مجزا تحت کنترل شورشیان وابسته به گروه‌های مختلف تقسیم شود. حموریه تحت اشغال گروه «فیلق الرحمن» قرار داشت.

خبرگزاری ایلنا: نیروهای دولت سوریه در ادامه پیشروی‌ها در غوطه شرقی، وارد شهر «حموریه» که در اشغال شورشیان بود، شد.

عملیات ارتش سوریه با حمایت نیروهای روسیه به غوطه شرقی از حدود چهار هفته پیش با هدف بیرون راندن شورشیان از این منطقه آغاز شده است.

گروه موسوم به «دیده‌بان حقوق بشر سوریه» اعلام کرد، نیروهای دولتی سوریه، شامگاه چهارشنبه شهر حموریه را مورد حمله قرار دادند و قسمتی از آن را به کنترل خود در آورند.

برچسب‌ها

پاسخ دهید