0

اخبار روز / گردشگری

لیورپول در آستانه رکوردشکنی جدید در نقل و انتقالات + محوطه اشکانی وستمین در نوروز 97 برای بازدید عمومی گشوده می شود – فولاد زرند

مارس 23, 2018 در 1:43 ق.ظ توسط

ورزش سه: طبق ادعای رسانه های انگلیسی، جک بوتلند، گلر ملی پوش استوک سیتی فصل بعد برای لیورپول بازی خواهد کرد. لیورپول در حال حاضر دو گلر به نام های کاریوس و مینیوله دارد که هیچکدام در حد و اندازه های این باشگاه نشان نداده اند
کاریوس فصل گذشته به لیورپول آمد تا مینیوله را نیمکت نشین کند ولی خودش پس از چند بازی ضعیف به نیمکت چسبید. او البته این اواخر توانسته جایگاه ثابتی برای خود پیدا کند؛ با این حال یورگن کلوپ در فکر تقویت خط دروازه خود است و برای این منظور جک بوتلند گزینه شماره یک است.

لیورپول در آستانه رکوردشکنی جدید در نقل و انتقالات

کلوپ تاکنون نتوانسته با لیورپول به هیچ جامی دست یابد ولی می تواند پس از انتقال رکوردشکن فن دایک با رقم 75 میلیون پوند که رکورد گران ترین مدافع دنیا را از آن خود کرد، حالا یک رکوردشکنی دیگر را در نقل و انتقالات به ثبت برساند.

ورزش سه: طبق ادعای رسانه های انگلیسی، جک بوتلند، گلر ملی پوش استوک سیتی فصل بعد برای لیورپول بازی خواهد کرد. لیورپول در حال حاضر دو گلر به نام های کاریوس و مینیوله دارد که هیچکدام در حد و اندازه های این باشگاه نشان نداده اند.

لیورپولی ها حاضرند برای جذب سنگربان استوک سیتی که 6 بازی ملی نیز در کارنامه دارد، 45 میلیون یورو هزینه کنند و از این حیث او گران ترین گلر تاریخ لیگ جزیره خواهد شد و بالاتر از ادرسون(سیتی) و پیکفورد(اورتون) می ایستد.

——————-

سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی مازندران خبر داد که محوطه اشکانی وستمین برای نخستین بار در نوروز 97 برای بازدید عموم مردم گشوده می شود

سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی مازندران خبر داد که محوطه اشکانی وستمین برای نخستین بار در نوروز 97 برای بازدید عموم مردم گشوده می شود.

آیین پاک سازی و آمادگی محوطه های تاریخی برای میزبانی از گردشگران نوروزی با حضور انجمن دوستدار میراث فرهنگی، تشکل های زیست محیطی و گروه های کوهنوردی انجام شد.

عبدالمطلب شریفی معاون میراث فرهنگی این استان گفت: این محوطه دو فصل کاوش را پشت سر گذاشته است و حاوی اطلاعات غنی تاریخی مربوط به دوره اشکانی است.

علاوه بر این، 16 موزه وابسته، خصوصی و غیر وابسته، در سراسر استان با محتوای باستان شناسی، مردم شناسی، اسناد و… به صورت ویژه از ساعت 9 صبح تا 19 در خدمت گردشگران خواهد بود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران افزود: پایگاه جهانی عباس آباد بهشر، فرح آباد ساری و یوش ازجمله جاذبه های گردشگری پرطرفدار است که در تمام طول سال به ویژه ایام تعطلات نوروزی آماده بازدید است.

برچسب‌ها

پاسخ دهید