0

اقتصادی / فرهنگی

قیمت سکه و دلار در نخستین روز هفته + ورود پلیس لندن به ماجرای «کوین اسپیسی» – فولاد زرند

نوامبر 7, 2017 در 11:25 ب.ظ توسط

خبرگزاری ایسنا: دلار آمریکا با ثبات نسبت قیمت به روزهای اخیر ۴۰۵۴ تومان قیمت دارد و سکه تمام طرح جدید نیز ثبات نسبی یک میلیون و ۳۱۶ هزار تومان فروخته می‌شود
 در بازار ارز یورو ۴۷۷۵ تومان، پوند انگلستان ۵۳۶۷ تومان، لیر ترکیه ۱۰۹۴ تومان و یوان چین ۶۳۷ تومان قیمت دارد. همچنین دلار مبادله‌ای ۳۴۹۹ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.

خبرگزاری ایسنا: دلار آمریکا با ثبات نسبت قیمت به روزهای اخیر ۴۰۵۴ تومان قیمت دارد و سکه تمام طرح جدید نیز ثبات نسبی یک میلیون و ۳۱۶ هزار تومان فروخته می‌شود.
از سوی دیگر در میان انواع سکه، ربع سکه ۳۸۲ هزار و ۷۰۰ تومان، نیم سکه ۶۷۶ هزار تومان و سکه گرمی ۲۵۳ هزار تومان عرضه می‌شود.

بازار داخلی طلا نیز با ثبات نسبی همراه است. هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۱۲۴ هزار تومان قیمت دارد و مثقال طلا ۵۳۸ هزار تومان فروخته می‌شود. همچنین اونس طلا در بازار جهانی در آستانه ۱۲۷۰ دلار قرار دارد.

قیمت سکه و دلار در نخستین روز هفته 

——————-
خبرگزاری مهر: پلیس لندن برای تحقیق درباره ادعاهای آزار جنسی توسط کوین اسپیسی بازیگر مطرح وارد عمل می‌شود.

به نقل از اسکرین دیلی، پس از انتشار گزارشی در روزنامه «سان» و انتشار خبر ادعای مردی درباره آزار جنسی توسط اسپیسی در سال ۲۰۰۸، اکنون پلیس لندن برای بررسی این امر وارد عمل می‌شود
دیروز اعلام شد برخی از کمپانی‌های فیلمسازی از جمله نمایندگان CAA  و استیسی وولف ارتباط خود را با اسپیسی قطع کرده‌اند. دویچ بانک نیز امروز اعلام کرد که حضور اسپیسی در یک کنفرانس در روتردام را لغو کرده است.

تاکنون چندین خبر متفاوت درباره سوءرفتار جنسی این بازیگر در زمان حضور او در لندن مطرح شده‌است. این ادعاها پس از اظهار نظر آنتونی رپ که گفت در ۱۴ سالگی با پیشنهادی شرم‌آور از سوی اسپیسی روبه رو شد، آغاز شد.

در عین حال تئاتر اولدویک برای لاپوشانی این رفتار  با انتقادهای جدی روبه‌رو شده است.

گفته می‌شود این اتفاق در خانه اسپیسی در لندن رخ داده و این زمانی بود که او به عنوان کارگردان هنری تئاتر «اولد ویک» لندن در آن جا ساکن بود.

به نقل از اسکرین دیلی، پس از انتشار گزارشی در روزنامه «سان» و انتشار خبر ادعای مردی درباره آزار جنسی توسط اسپیسی در سال ۲۰۰۸، اکنون پلیس لندن برای بررسی این امر وارد عمل می‌شود.

به دنبال درز این اخبار نتفلیکس اعلام کرد سریال «خانه پوشالی» ادامه نخواهد یافت.

در پاسخ به این اخبار اسپیسی گفته است در جستجوی درمان است.

گفته شده پلیس لندن در حال بررسی هفت ادعایی است که در این باره مطرح شده است. در عین حال موارد مربوط به واینستین نیز در دست بررسی است.

خبرگزاری مهر: پلیس لندن برای تحقیق درباره ادعاهای آزار جنسی توسط کوین اسپیسی بازیگر مطرح وارد عمل می‌شود.

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید