0

فرهنگی

درخواست عزل فوری وزرای مایوس از روحانی – فولاد زرند

می 8, 2018 در 2:20 ق.ظ توسط

نامه نیوز: حسین انصاری راد درباره گلایه های اخیر حسن روحانی از ناامیدی برخی اعضای کابینه به نامه نیوز گفت: بالاخره وزرا منصوب رئیس جمهور هستند، او آنها را به مجلس برای اخذ رأی اعتماد معرفی کرد و پس از کسب رأی اعتماد، برای شان حکم زد
وی ادامه داد: امروز کشور در موقعیت بحرانی گرفتار است. تنش های فرهنگی، سیاسی، اداری، محیط زیستی، اقتصادی و سیاست خارجی کم نیستند. رسما آمریکا، ایران را به عنوان عامل ناامنی منطقه یا عامل تروریستم معرفی می کند. پس باید فکر اساسی کرد و جدی با مسائل روبرو شد.

انصاری راد با بیان اینکه مسئولان هیچ کشوری به اندازه کشور ما حرف نمی زنند، تأکید کرد: هر مسئولی در کشورما فقط حرف می زند و درد دل های خود را با حرف و گله و شکایت بیان می کند، در واقع می خواهد با حرف و گلایه کردن خود را از مشکلات موجود تبرئه کند و نجات دهد اما دیگر معطل مردم جایز نیست باید اقدام و عمل جدی انجام شود.

وی افزود: امروز تنها حرف زدن، گله کردن و اشاره به اشکالات، اعتراضات و ملامت و مطالبات مردم داشتن حلال مشکلات نیست و گرهی از مسائل جامعه نمی گشاید. اگر وزیری واقعا مأیوس و ناامید است، رئیس جمهور خیلی راحت او را عوض کند. اینکه دائم روضه بخوانیم، چه فایده ای خواهد داشت.

نامه نیوز: حسین انصاری راد درباره گلایه های اخیر حسن روحانی از ناامیدی برخی اعضای کابینه به نامه نیوز گفت: بالاخره وزرا منصوب رئیس جمهور هستند، او آنها را به مجلس برای اخذ رأی اعتماد معرفی کرد و پس از کسب رأی اعتماد، برای شان حکم زد.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس ششم اظهار کرد: اگر مردم و دیگران چنین حرفی بزنند و بگویند فلان وزیر یا مسئول اجرایی ایجاد یأس می کند یا نمی تواند درست انجام وظیفه کند، درست است چون آنها دست شان در کار نیست و مسئولیتی در عزل و نصب مدیران اجرایی ندارند اما کسی که خودش وزیر را نصب کرده و دوام و بقای وزیر دست خودش است، شنیدن این حرف از او مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب یادآور شد: چنین رویکردی در دولت آقای خاتمی هم بود که گاهی به گفتاردرمانی تعبیر می شد. روش گفتاردرمانی دیگر کهنه شده و مردم این صحبت ها را قبول نمی کنند، باید اقدامات جدی و عملی انجام شود، یعنی جامعه می خواهد این جدیت را در عمل مسئولان اجرایی ببیند.

وی با بیان اینکه اگر وزیری و مسئولی کارش را درست انجام نمی دهد، رئیس جمهور باید اقدام لازم را برای اصلاح این مسئله به عمل آورد و او را عزل کند، اظهار کرد: این صحبت های آقای روحانی برای مردم ها قابل قبول نیست. او برای چه کسی این صحبت ها را بیان می کند؟ چه کسی قرار است رافع مسئله ناامیدی در کابینه باشد؟

برچسب‌ها,

پاسخ دهید