0

اخبار روز / گردشگری

جوایز مسابقه عکاسی از موزه بزرگ خراسان اعلام شد + ترامپ: با هماهنگی فرانسه به سوریه حمله کردیم – فولاد زرند

آوریل 28, 2018 در 2:19 ق.ظ توسط

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی جوایز مسابقه عکاسی از موزه بزرگ خراسان را اعلام کرد
بیدخوری تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال عکس برای عکاسان 15 اردیبهشت ماه جاری است که علاقه مندان می توانند عکس های خودشان را به شماره تلگرامی 09058085528 ارسال کنند.

این مسابقه عکاسی از سوی مدیریت موزه بزرگ خراسان و به منظور ثبت خاطرات بازدید کنندگان در بازدیدشان از این موزه و ثبت این لحظات برگزار شده است.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی جوایز مسابقه عکاسی از موزه بزرگ خراسان را اعلام کرد.

موزه بزرگ خراسان در بوستان کوهسنگی مشهد واقع شده و آثار موزه ای تاریخ و تمدن 14 قرن هنر ایرانی دوره اسلامی، بقایای انسانی و اسکلت های 5 هزار ساله شهر سوخته و انواع گوهرسنگ ها به نمایش گذاشته شده است، این موزه همه روزه از ساعت 9 صبح لغایت 19 پذیرای علاقه مندان است.

یوسف بیدخوری سرپرست معاونت گردشگری این اداره کل با بیان این مطلب افزود: به منظور قدردانی از عکاسانی که در مسابقه عکاسی از موزه بزرگ خراسان از سوی هئیت داوران برگزیده شوند، در دو بخش عمومی عکاسی از موزه و بخش ویژه عکاسی از نمایشگاه بقایای انسانی و اسکلت های 5هزار ساله شهر سوخته زابل، جمعا شش تور گردشگری به کیش و مشهد اهدا خواهد شد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهوری آمریکا امروز (سه شنبه) در دیدار با رئیس جمهوری فرانسه گفت: ما با هماهنگی دولت فرانسه تصمیم حمله به سوریه را اتخاذ کردیم
 به نقل از النشره، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا پس از استقبال از امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه در کاخ سفید گفت: در پاسخ به استفاده از سلاح‌های شیمیایی، ما با هماهنگی با دولت‌ فرانسه تصمیمی را برای حمله به نظام سوریه اتخاذ کردیم.

در همین حال، امانوئل ماکرون گفت: ما با هم با تروریسم در خاورمیانه و آفریقا رویارویی کرده‌ایم.

وی گفت: ما با ایالات متحده جهت رویارویی با تروریسم به صورتی متفاوت و برخورد با “سلاح‌های ممنوعه” در کره شمالی و ایران تلاش می‌کنیم.

خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهوری آمریکا امروز (سه شنبه) در دیدار با رئیس جمهوری فرانسه گفت: ما با هماهنگی دولت فرانسه تصمیم حمله به سوریه را اتخاذ کردیم.

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید