0

فرهنگی

توقف عملیات جستجوی پیکر قربانیان پرواز یاسوج – فولاد زرند

آوریل 28, 2018 در 2:28 ب.ظ توسط

خبرگزاری میزان: مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: عملیات نیرو‌های امدادی به منظور یافتن پیکر‌های جانباختگان سقوط هواپیمای آسمان از روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه از سر گرفته می‌شود
وی افزود: این توقف موقتی بوده و بلافاصله بعد از بهبود وضعیت آب و هوایی، کار جستجوی امدادگران بار دیگر آغاز خواهد شد.

حسین درخشان گفت: با توجه به وضعیت آب و هوایی در منطقه‌ای که هواپیمای آسمان سقوط کرده است، عملکرد نیرو‌های امدادی متوقف شده است.

درخشان تاکید کرد: نیرو‌های امدادی با تجهیزاتی که در اختیار دارند به جستجوی پیکر‌های جانباختگان می‌پردازند و این روند تا یافتن تمام پیکر‌ها ادامه دارد.

مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر در خصوص زمان آغاز مجدد عملیات نیرو‌های امدادی در منطقه سقوط هواپیما خاطرنشان کرد: روز یکشنبه عملیات نیرو‌های امدادی برای یافتن سایر پیکر‌های جانباختگان حادثه سقوط هواپیما بار دیگر آغاز می‌شود و تا آن زمان به صورت موقت عملیات متوقف شده است.

وی با اشاره به کاهش دید شدید در منطقه سقوط هواپیمای آسمان تصریح کرد: در حال حاضر سردی هوا و مه شدید در منطقه سبب شده دید امدادگران به نیم متر برسد و در این شرایط دشوار، امدادگران قادر به انجام عملیات در منطقه نیستند.

خبرگزاری میزان: مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: عملیات نیرو‌های امدادی به منظور یافتن پیکر‌های جانباختگان سقوط هواپیمای آسمان از روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه از سر گرفته می‌شود.

درخشان ادامه داد: شدت برودت هوا بسیار زیاد است ضمن اینکه باد شدیدی در منطقه می‌وزد و همین موضوع مشکل ساز شده است.

مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر با اشاره به شرایط دشوار جستجو در منطقه سقوط هواپیمای آسمان اظهارکرد: شرایط آب و هوایی در منطقه سقوط هواپیمای آسمان بسیار نامساعد بوده است.

برچسب‌ها

پاسخ دهید