0

اخبار روز / فرهنگی

بازگشت موقت بیاتی‌نیا به راه‌آهن + آرنولد شوارتزنگر به قرن نوزدهم می‌رود – فولاد زرند

فوریه 8, 2018 در 10:44 ق.ظ توسط

خبرگزاری تسنیم: محسن بیاتی‌نیا پس از شکست یک بر صفر راه‌آهن مقابل ماشین‌سازی تبریز در هفته بیست‌ودوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، از هدایت زردپوشان تهرانی کناره‌گیری کرد
خبرگزاری تسنیم: محسن بیاتی‌نیا پس از شکست یک بر صفر راه‌آهن مقابل ماشین‌سازی تبریز در هفته بیست‌ودوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، از هدایت زردپوشان تهرانی کناره‌گیری کرد. بیاتی‌نیا امروز (چهارشنبه) با رشیدی، مدیرعامل باشگاه و حسن‌پور، سرپرست تیم راه‌آهن جلسه داشت تا در خصوص بازگشت به تیم تصمیم‌گیری کند.
بیاتی‌نیا در همین خصوص به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» گفت: قرار شد فعلاً‌ به کار خود در راه‌آهن ادامه دهم و پس از جلسه به تمرین تیم رفتیم. دو بازی سنگین در روزهای آتی پیش رو داریم و الان در شرایطی نیستیم که اتفاقی در تیم رخ دهد. پس از آن درباره ادامه همکاری با راه‌آهن تصمیم‌گیری می‌کنیم.

ر‌اه‌آهن با کسب چهار امتیاز،‌ در قعر جدول رده‌بندی لیگ دسته اول جای دارد.

——————-

خبرگزاری مهر به نقل از د رپ: بازیگر نقش‌های اکشن برای آمازون در سریالی با عنوان «پیشرو» بازی می‌کند. داستان این سریال وسترن در قرن نوزدهم در اوکالاهما می‌گذرد
میس نیوفیلد علاوه بر تهیه کننده اجرایی، در کنار تری گالووی و مارک مونتگومری نویسنده فیلمنامه نیز خواهد بود.

خبرگزاری مهر به نقل از د رپ: بازیگر نقش‌های اکشن برای آمازون در سریالی با عنوان «پیشرو» بازی می‌کند. داستان این سریال وسترن در قرن نوزدهم در اوکالاهما می‌گذرد.

آرنولد شوارتزنگر به قرن نوزدهم می‌رود 

قرار است فرماندار سابق کالیفرنیا تهیه کننده این سریال هم باشد.
گفته شده قرار است شوراتزنگر در نقش مارشال فدرال بازی کند.

این سریال معمایی داستان وکیلی را روایت می‌کند که باید یک فرد خطرناک و قانون گریز را دستگیر کند و با یک مارشال فدرال همکاری می‌کند تا عدالت اجرا شود. با این حال در این داستان همه چیز بین خوب و بد در حال حرکت است.

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید