0

اخبار روز / گردشگری

بازدید از موزه ها در روز جهانی موزه رایگان است + ستاره‌های ۹۸ در تیم امید جمع می‌شوند؟ – فولاد زرند

می 12, 2018 در 2:24 ق.ظ توسط

مدیرکل امور موزه ها و اموال منقول فرهنگی تاریخی سازمان میراث فرهنگی اعلام کرد که بازدید از تمام موزه های سازمان میراث فرهنگی در روز جهانی موزه رایگان است
محمدرضا کارگر مدیرکل امور موزه ها و اموال منقول فرهنگی تاریخی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبر داد: «به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی و به منظور ترغیب و تشویق مردم برای بازدید از موزه ها با موافقت رئیس سازمان میراث فرهنگی روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ بازدید از تمام موزه ها و اماکن فرهنگی تاریخی تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی برای عموم مردم رایگان است.»

مدیرکل امور موزه ها و اموال منقول فرهنگی تاریخی سازمان میراث فرهنگی اعلام کرد که بازدید از تمام موزه های سازمان میراث فرهنگی در روز جهانی موزه رایگان است.

مدیرکل امور موزه ها و اموال منقول فرهنگی تاریخی سازمان میراث فرهنگی افزود: همچنین از مدیران موزه ها و اماکن فرهنگی تاریخی تحت پوشش سازمان خواسته شد در صورت فراهم بودن شرایط لازم تا ساعت ۲۲ پذیرای مخاطبان باشند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

——————-

ورزش‌سه: بعد از انتخاب حمید استیلی از سوی فدراسیون فوتبال با تیم امید او با مشورت اعضای کمیته فنی و مسئولان کمیته المپیک در نهایت زلاتکو کرانچار را به عنوان سرمربی جدید این تیم برگزید
ورزش‌سه: بعد از انتخاب حمید استیلی از سوی فدراسیون فوتبال با تیم امید او با مشورت اعضای کمیته فنی و مسئولان کمیته المپیک در نهایت زلاتکو کرانچار را به عنوان سرمربی جدید این تیم برگزید. با این که هنوز قرارداد کرانچار با تیم امید به امضا نرسیده اما حالا مسائل زیادی درباره دستیاران این مربی کروات شنیده می شود.

در صورتی که حضور این مربیان در تیم امید قطعی شود، استیلی باید با نظر کرانچار یک مربی بدنساز نیز به جمع نفراتش اضافه کند تا عابدزاده به عنوان مربی گلرها کارش را انجام دهد و بختیاری زاده، شاهرودی و مجیدی به عنوان دستیار مشغول به کار شوند. هرچند که هنوز چیزی در این خصوص قطعی نیست.

این در حالی است که استیلی طی روزهای آینده جلسه ای را با کرانچار در این خصوص برگزار می کند تا نقطه نظرات سرمربی کروات را هم درباره دستیارانش بگیرد.

به غیر از فرهاد مجیدی که هنوز پاسخی به فدراسیون فوتبال و استیلی نداده است، احمدرضا عابدزاده، رضا شاهرودی و سهراب بختیاری زاده نفراتی هستند که استیلی با آنها برای حضور در کادرفنی تیم امید صحبت کرده اما حضور آنها نیز هنوز قطعی نیست و باید ببینیم طی روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد.

چند روز قبل فرهاد مجیدی کاپیتان سابق و محبوب استقلالی ها اعلام کرد استیلی با او برای دستیاری کرانچار حرف زده و قرار است طی روزهای آینده پاسخ خود را اعلام کند. حالا استیلی قصد دارد جمعی دیگر از ستاره های تیم ملی در سال 98 را به کادرفنی تیم امید اضافه کند تا جمع هم تیمی های سابق در امید جمع شود.

برچسب‌ها

پاسخ دهید