0

سایر ورزش ها / گردشگری

ایسکو: می‌خواهم نشان دهم بازیکن خوبی هستم + جایزه ویژه سفر به خریداران کالاهای ایرانی اهدا می شود – فولاد زرند

مارس 31, 2018 در 2:09 ب.ظ توسط

خبرگزاری فارس: در دیدارهای دوستانه قبل از جام جهانی شب گذشته اسپانیا موفق شد با نتیجه پر گل 6 بر یک آرژانتین را مغلوب کند
خبرگزاری فارس: در دیدارهای دوستانه قبل از جام جهانی شب گذشته اسپانیا موفق شد با نتیجه پر گل 6 بر یک آرژانتین را مغلوب کند. در این دیدار ایسکو 3 گل برای اسپانیا به ثمر رساند.

بازیکن ملی‌پوش رئال مادرید خاطرنشان کرد: ممکن است من در رئال مشکلاتی داشته باشم. نمی‌دانم چطور اطمینان زیدان را جلب کنم. با وجود نتیجه‌ای که کسب کردیم، بازی راحتی نداشتیم. حریف مشکلاتی را برای ما ایجاد کرد، آنها بسیار جنگنده بودند.

ایسکو ادامه داد: ما نباید فراموش کنیم که این بازی برای آمادگی تیم جهت حضور در جام جهانی است. این پیروزی چیزهای زیادی می‌تواند به ما بدهد.

وی درباره این بازی اظهار داشت: مسابقات ملی به من حس زندگی می‌دهد. در تیم ملی من اعتماد و اطمینان مربی را دارم. می‌خواهم نشان دهم بازیکن خوبی هستم. لوپتگی این اطمینان را با دقایقی که در زمین در اختیارم گذاشت، نشان داد.

——————-

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، از اهدای جوایز ویژه سفر به خریداران کالاهای ایرانی خبر داد

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، از اهدای جوایز ویژه سفر به خریداران کالاهای ایرانی خبر داد.

به گفته معاون رییس جمهوری، از ابتدای اردیبهشت ماه با همکاری جامعه هتلداران ایران، خریداران کالاهای ایرانی می توانند با ثبت کد کالای خریداری شده در سامانه های 09629.ir و visitiran.ir برنده سفر رایگان به استان های مختلف کشور شوند.

مونسان افزود: تصمیم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور بلافاصله پس از آن گرفته شد که مقام معظم رهبری سال 97 را سال حمایت از کالای ایرانی اعلام کردند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

وی با بیان اینکه کالاهای ایرانی کیفیت بالاتری از برخی کالاهای خارجی موجود در بازار دارند، افزود: اهدای جایزه روزانه سفر به خریداران کالاهای ایرانی با هدف تولید اشتغال و حمایت از تولیدات داخلی صورت می گیرد.

علی اصغر مونسان گفت: هموطنان با خرید کالاهای ایرانی برنده جایزه سفر به جاذبه های گردشگری می شوند.

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید