0

اخبار روز / گردشگری

اسماعیلی؛ گل‌سازترین بازیکن آسیایی + بررسی ۱۳ پرونده بوم گردی در مازندران از ابتدای سال ۹۷ – فولاد زرند

آوریل 8, 2018 در 2:18 ق.ظ توسط

خبرگزاری مهر: فرشید اسماعیلی یکی از بازیکنانی است که در دو فصل گذشته حضور در پست‌های متفاوتی را برای استقلالی‌ها تجربه کرده است تا به نوعی نقش «آچار فرانسه» را برای پرویز مظلومی، علیرضا منصوریان و حالا وینفرد شفر بازی کرده باشد

خبرگزاری مهر: فرشید اسماعیلی یکی از بازیکنانی است که در دو فصل گذشته حضور در پست‌های متفاوتی را برای استقلالی‌ها تجربه کرده است تا به نوعی نقش «آچار فرانسه» را برای پرویز مظلومی، علیرضا منصوریان و حالا وینفرد شفر بازی کرده باشد. این بازیکن اما در هر پستی که بازی کرده یکی از بهترین پاسورهای آبی پوشان بوده است.

فرشید اسماعیلی با ۴ پاس گل در لیگ قهرمانان آسیا گل‌سازترین بازیکن استقلال در این مسابقات است تا از بازیکنان ارزشمند آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا باشد. اسماعیلی در حالی گل‌سازترین بازیکن آسیایی آبی پوشان است که در بازی نخست این تیم در این مسابقات مقابل الهلال حضور نداشت و ۴ پاس گل حاصل حضور وی در ۴ دیدار این تیم است.

در حالی فرشید اسماعیلی با ۴ پاس گل در ۴ بازی گل‌سازترین بازیکن آسیایی آبی پوشان است که این عنوان در لیگ برتر به داریوش شجاعیان با ۴ پاس گل تعلق می‌گیرد. در لیگ برتر هم فرشید اسماعیلی با ۳ پاس گل بعد از شجاعیان دومین گل‌ساز برتر تیم استقلال است.

——————-

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی مازندران از بررسی ۱۳ پرونده بوم گردی در ابتدای سال ۹۷ خبر داد
شش پرونده تبدیل موافقت اولیه و دو پرونده با موارد مطرح در کمیته در جلسه آتی برای رفع آن برگزار می شود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی مازندران از بررسی ۱۳ پرونده بوم گردی در ابتدای سال ۹۷ خبر داد.

مهران حسنی معاون گردشگری این استان روز دوشنبه ۱۳ فررودین ۹۷ در اولین جلسه کمیته برنامه ریزی سال ۹۷ با بیان اینکه ۱۳ پرونده بوم گردی مورد بررسی قرار گرفت، گفت: از این تعداد پرونده سه پرونده برای رامسر، چهار پرونده بهشهر، یک پرونده نکا، دو پرونده قائم شهر، یک پرونده آمل، یک پرونده گلوگاه و یک پرونده سوادکوه بوده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران بیان کرد: دو پرونده احداث موافقت و به کمیته موافقت اصولی ارجاع، سه پرونده تبدیل بنا به علت مغایرت با معماری بومی مخالفت شد.

از این تعداد پرونده سه پرونده مربوط به احداث اقامتگاه و ۱۰ پرونده تبدیل بنا به اقامتگاه بوم گردی بوده است.

برچسب‌ها,

پاسخ دهید