0

اخبار ورزشی / فرهنگی

ابراز علاقه رسمی کلوپ به جذب ستاره بارسلونا + قرارداد ۳ فیلم ثبت شد – فولاد زرند

می 10, 2018 در 2:24 ب.ظ توسط

ورزش سه: عثمان دمبله تابستان گذشته و پس از دو هفته شورش توانست مجوز جدایی از دورتموند را گرفته و با انتقالی 105 میلیون یورویی، راهی بارسا شود
در همین رابطه هفته گذشته موندودپورتیوو فاش ساخت که مدیران بارسا تصمیم دارند تا دمبله را به تیمی دیگر قرض دهند چرا که با آمدن احتمالی گریزمان، فرصت بازی چندانی به دمبله نخواهد رسید.

ستاره 21 ساله فرانسوی به عنوان جانشین نیمار به بارسا آمد ولی خیلی زود مصدوم شد و پس از بازگشت نیز نتوانسته هنوز به فرم سابق خود باز گردد. برخی خرید او را یک شکست بزرگ برای آبی و اناری ها می دانند ولی خودش اعتقاد دارد که به تدریج می تواند همان بازیکن موردنظر هواداران شود.

ورزش سه: عثمان دمبله تابستان گذشته و پس از دو هفته شورش توانست مجوز جدایی از دورتموند را گرفته و با انتقالی 105 میلیون یورویی، راهی بارسا شود.

روز گذشته یورگن کلوپ در نشست خبری پس از بازی با چلسی با سوالی در مورد جذب احتمالی دمبله مواجه شد و پاسخ او در این رابطه جالب بود:« دمبله در لیست فروش است؟ پس الان به جذب او علاقه مند هستم.»

——————-

خبرگزاری مهر: غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به جلسه امروز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت گفت: در جلسه امروز شورای صنفی نمایش قرارداد فیلم سینمایی «خاله قورباغه» به کارگردانی افشیم هاشمی در گروه سینمایی آزادی بعد از فیلم سینمایی «چهارراه استانبول» به کارگردانی مصطفی کیایی بسته شد
فرجی در پایان گفت: بحث اکران ماه مبارک رمضان و رای گیری اعضای شورای صنفی نمایش هفته آینده صورت می گیرد.

خبرگزاری مهر: غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به جلسه امروز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت گفت: در جلسه امروز شورای صنفی نمایش قرارداد فیلم سینمایی «خاله قورباغه» به کارگردانی افشیم هاشمی در گروه سینمایی آزادی بعد از فیلم سینمایی «چهارراه استانبول» به کارگردانی مصطفی کیایی بسته شد. همچنین قرارداد فیلم سینمایی «پشت دیوار سکوت» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی در گروه سینمایی آزادی بعد از «خاله قورباغه» به ثبت رسید.

وی ادامه داد: «دشمن زن» در گروه سینمایی ماندانا بعد از پایان اکران «تگزاس» بسته شد. کف فروش فیلم های در حال اکران نیز در گیشه بالا بود و همچنان به نمایش خود در سینماها ادامه می دهند.

قرارداد ۳ فیلم ثبت شد

برچسب‌ها, , , , , ,

پاسخ دهید